Volkswagen wjechał w motocykl. Pasażerka jednośladu w szpitalu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W niedzielę około godziny 11.15 w pobliżu Unikowa (gm. Bisztynek) auto osobowe wjechało w motocykl, którym podróżowało małżeństwo. Do szpitala trafiła pasażerka jednośladu. Obrażenia odniósł też kierujący motocyklem. 
 
- Myślałam, że on jedzie prosto - z płaczem wyjaśniała kobieta, która kierowała volkswagenem którym uderzyła w jadące motocyklem małżeństwo, na drodze Unikowo - Wysoka Dąbrowa. Przypuszczała, że prosto pojedzie samochód poprzedzający motocykl, tymczasem skręcił on w lewo, w drogę dojazdową do posesji. 
 
Kobieta twierdziła, że samochód osobowy skręcał w lewo nie sygnalizując tego zamiaru kierunkowskazem. W przekonaniu, że osobówka jedzie prosto rozpoczęła wyprzedzanie. Gdy samochód skręcił w drogę do posesji kobieta odbiła w prawo uderzając w motocykl. 
 
Podróżujący jednośladem przewrócili się na jezdnię i doznali obrażeń. Pasażerka została odwieziona karetką do szpitala w Bartoszycach na obserwację. Kierujący motocyklem krwawił z nosa, ale nie wymagał hospitalizacji. 

Sprawę włączenia lub nie kierunkowskazu przez zjeżdżający z drogi samochód osobowy i prawidłowość podejmowanych w miejscu zdarzenia manewrów przez wszystkich kierujących bada teraz policja. W niedzielę około godziny 11.15 w pobliżu Unikowa (gm. Bisztynek) auto osobowe wjechało w motocykl, którym podróżowało małżeństwo. Do szpitala trafiła pasażerka jednośladu. Obrażenia odniósł też kierujący motocyklem. - Myślałam, że on jedzie prosto - z płaczem wyjaśniała kobieta, która kierowała volkswagenem którym uderzyła w jadące motocyklem małżeństwo, na drodze Unikowo - Wysoka Dąbrowa. Przypuszczała, że prosto pojedzie samochód poprzedzający motocykl, tymczasem skręcił on w lewo, w drogę dojazdową do posesji. Kobieta twierdziła, że samochód osobowy skręcał w lewo nie sygnalizując tego zamiaru kierunkowskazem. W przekonaniu, że osobówka jedzie prosto rozpoczęła wyprzedzanie. Gdy samochód skręcił w drogę do posesji kobieta odbiła w prawo uderzając w motocykl. Podróżujący jednośladem przewrócili się na jezdnię i doznali obrażeń. Pasażerka została odwieziona karetką do szpitala w Bartoszycach na obserwację. Kierujący motocyklem krwawił z nosa, ale nie wymagał hospitalizacji. Sprawę włączenia lub nie kierunkowskazu przez zjeżdżający z drogi samochód osobowy i prawidłowość podejmowanych w miejscu zdarzenia manewrów przez wszystkich kierujących bada teraz policja.

bisztynek24.pl

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339